Tel 889 321 036 hit.podlasie@gmail.com

Profesjonalny zespół weselny

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Pozwala to nam na odpowiednie przygotowanie i poprowadzenie przyjęcia weselnego. Staramy się poznać Państwa wymagania, potrzeby, czy specjalne życzenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, służymy radą, podpowiadamy i jesteśmy otwarci na życzenia oraz pomysły.


Skrzypce na weselu – magiczne i niepowtarzalne

Gramy z niesamowitym skrzypkiem młodego pokolenia. Jeżeli chcesz żeby jego niesamowite skrzypce zagrały na Twoim weselu, wybierz nasz zespół.


Pierwszy taniec na weselu – nasza propozycja.

Ten utwór to przykład na to, że są na świecie piosenki, które nie starzeją się nigdy. Posłuchajcie Sway w naszym wykonaniu – polecamy jako pierwszy taniec na wszystkie eleganckie wesela. Jeżeli macie Waszą ulubioną piosenkę, którą chcecie zatańczyć zapytajcie o możliwość jej przygotowania. Na pewno zrobimy co w naszej mocy żeby zagrać każdy utwór w doskonałej jakości.


Biesiada przy stołach

Nic tak dobrze nie integruje jak wspólne śpiewanie. Zespół rozkołysze gości wiązanką znanych melodii biesiadnych zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewania i biesiadowania.


Muzyka do tańca 

Gramy właściwie każdy gatunek muzyczny. Głównie taneczne hity lat 60-90 oraz współczesne przeboje, które nie pozwalają siedzieć podczas naszych występów. Od rock’n’rolla, folku, rocka czy disco po klasyczne walce czy polki. Od Jacksona, Abby, Bony M, Kombi, Enej,  po hity Akcentu i Weekendu. Taka mieszanka hitów skutkuje absolutnie doskonałą atmosferą, zabawą do białego rana i gwarantuje pozytywne wibracje oraz niezapomniane wrażenia na długi czas.


Polskie wesele – po prostu DOBRA ZABAWA!

Na weselach występujemy w składzie 3 osobowym wokalistka, klawiszowiec  -instrumenty klawiszowe i akordeon oraz skrzypek. Wykonujemy największe przeboje muzyki rozrywkowej w doskonale opracowanych aranżacjach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress